sobota, 11 stycznia 2014

Wszechświat a my

Rzadko kto zdaje sobie sprawę z tego, że nie funkcjonujemy samodzielnie we Wszechświecie. Wpływ na nasze codzienne samopoczucie mają zarówno zmiany pogodowe, jak i poszczególne ruchy planet, zaćmienia (Słońca i Księżyca), czy spadające planetoidy. Ogromne znaczenie ma również olbrzymi Księżyc znajdujący się blisko Ziemi podczas swej pełni. W takich dniach dużo osób skarży się na potworne bóle głowy, koszmary albo i bezsenne noce, nie kojarząc problemu z aktualnym zjawiskiem czy fazą Księżyca... 
Kiedy przeprowadzałam ekspertyzy radiestezyjne podczas kolejnych zaćmień, przesilenia letniego czy w momencie zbliżania się asteroidy, zauważyłam duże zmiany w polaryzacji poszczególnych części ciała ludzkiego, jak i u roślin. Zakłócenia występowały w całym otoczeniu. Te zjawiska nie są obojętne dla organizmów żywych! Niektóre podręczniki radiestezyjne nadmieniają o ekspertyzach przeprowadzanych w w/w przypadkach, jednak sprawę traktują zbyt pobieżnie... Kilkoro radiestetów gdzieś kiedyś usiłowało przeprowadzić badania sprzętem radiestezyjnym podczas zaćmienia Słońca, jednak ani wahadło ani różdżka nie wykazały wychylenia, w niektórych zaś przypadkach stwierdzono promieniowanie tzw. czarnego koloru na ok. 2 godz. przed zjawiskiem. Stwierdzono wówczas, że  podczas zaćmienia Słońca lub Księżyca, sprzęt radiestezyjny nie wykazuje reakcji lub reaguje nieznacznie co sugerowałoby, że w momencie zaćmienia wahadło, czy różdżka bez pionowego promieniowania kosmicznego nie może pracować.

U niektórych radiestetów sprzęt radiestezyjny rzeczywiście nie pracuje w momentach zaćmień. Zdaniem niektórych ekspertów - znikoma reakcja sprzętu może oznaczać wychwycenie  promieniowania ziemskiego, które może być tak słabe, że wyczuwalne jest tylko przez nielicznych. Moje doświadczenia przeprowadzone podczas zaćmienia Słońca w sierpniu 1999 i marcu 2015 roku a także podczas zaćmień Księżyca (9 stycznia 2001 r., 16 maja 2003 r., 9 listopada 2003 r., 28 października 2004 r. i 28 września 2015 roku) nie mogą potwierdzić tej teorii. Zarówno podczas zaćmienia Słońca jak i Księżyca wahadło i różdżka pracowały u mnie bez zastrzeżeń. Zauważyłam jedynie, że w chwili wejścia Księżyca (lub Słońca) w początkową fazę zaćmienia, wahadło zmieniło ruchy 
rotacyjne w przeciwnym kierunku. Kontynuując badania podczas kolejnych zjawisk odkryłam, że zmiana ruchów wahadła spowodowana jest zmianą polaryzacji ciała, jaka wówczas zachodzi. To tłumaczy pogorszenie samopoczucia i silne bóle głowy, zgłaszane w tych dniach przez pacjentów.           


20 czerwca 2016 - pełnia Księżyca i początek astronomicznego lata. Na dwa dni przed zjawiskiem, wiele osób skarżyło się na silne bóle głowy niemożliwe do opanowania lekami p/bólowymi. Osobiście sprawdzałam u siebie i najbliższych z rodziny osób, polaryzację ciała. Zaobserwowałam zakłócenia polaryzacji ciała (wszędzie ujemna), bez względu na miejsce przebywania. Badania przeprowadzone w Miejscach Mocy: na Jasnej Górze i Piekarskim Wzgórzu, wykazały utrzymującą się anomalię.           
Moc promieniowania tych miejsc, była taka sama, jak w pozostałe dni roku. Miłego zaskoczenia doznałam natomiast w znanym hotelu - piramidzie w Tychach, gdzie pomimo utrzymującego się zjawiska astronomicznego, polaryzacja ciała wróciła do normy a ból głowy zniknął (!). Opuszczając miejsce hotelu, ponownie odczułam ból głowy i pogorszenie samopoczucia.

    Przebieg polaryzacji ciała u kobiety i mężczyzny/ rys.J.Smak


Powyższy rysunek przedstawia rozmieszczenie ładunków dodatnich i ujemnych u kobiety i mężczyzny według ogólnie przyjętego schematu. Wszelkie zakłócenia równowagi energetycznej zarówno pod wpływem choroby, anomalii pogodowych, zjawisk astronomicznych czy zmian pola magnetycznego/elektrycznego, bądź grawitacyjnego środowiska, powodują zmiany polaryzacji i potencjału elektrycznego skóry a tym samym złe samopoczucie.
 Śledźmy więc na bieżąco zjawiska astronomiczne i poszczególne fazy księżyca; w najbliższym czasie - 12 października 2017 blisko Ziemi przeleci asteroida 2012 TC4 . Jej odległość będzie 8 krotnie bliższa od Księżyca!                 Polaryzacja stóp kobiety i mężczyzny/rys. J.Smak
    

Powyższe rysunki przedstawiają prawidłowe rozmieszczenie jonów dodatnich i ujemnych w zdrowym organizmie kobiety i mężczyzny. Są one naprzemienne, czyli na przykład: w miejscu, gdzie polaryzacja u kobiety jest dodatnia, u mężczyzny powinna być ujemna i odwrotnie. Zdarzają się jednak wyjątki od reguły. Więcej na temat reakcji organizmów żywych podczas różnych zjawisk astronomicznych - w najnowszej książce autorki:  
https://radiestezjawnaszymzyciucodziennym.blogspot.com/2018/07/radiestezja-w-praktyce.html

Przeczytaj również:

Wszechświat i my - Psychotronika 

Zaćmienie Słońca, jego wpływ na organizmy żywe

http://innemedium.pl/wiadomosc/nasa-odkrylo-niewidzialne-tunele-w-ziemskim-polu-magnetycznym


4 komentarze:

 1. Z tą polaryzacją ciała człowieka to nie tak. Polaryzacja ludzka ma charakter pulsacyjny, ulega zmianom w różnych częściach ciała w ściśle określonych jednostkach czasu.
  Wystarczy nastawić się na określenie polaryzacji dłoni lub palca przez około kilka minut i obserwować ruchy wahadła i jednocześnie sekundnik zegarka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za cenną uwagę. Polaryzacja ludzka istotnie ma charakter pulsacyjny, niemniej do tej pory zmiany w postaci zakłóceń polaryzacji ciała udało mi się zaobserwować tylko w momencie powyżej opisanych zjawisk. Ponieważ jak się okazuje: "Istnieje szereg hipotez i teorii odnośnie polaryzacji ciała ludzkiego"(prof. Z. Królicki-"Radiestezja stosowana" s. 45), warto by więcej osób przyłączyło się do badań nad wspomnianym zjawiskiem.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowni Państwo. A co to znaczy...charakter pulsacyjny ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pulsacyjny = przerywany, nieliniowy, niejednostajny. Panie Tomaszu, myślę, że Pan jako fachowiec w tej dziedzinie z całą pewnością wie o co chodzi. Ale rozumiem, że powinniśmy wziąć pod uwagę czytelników, którzy pierwszy raz stykają się z ww. terminami. Pozdrawiam serdecznie Janina Smak

  OdpowiedzUsuń